Угору

Андрій Єрмак братиме на себе найнепопулярніші меседжі, а президент буде «весь у білому» — Сєрова

Андрій Єрмак братиме на себе найнепопулярніші меседжі, а президент буде «весь у білому» — Сєрова

Говоримо про політичний вікенд — з’їзд партії «Слуга народу», Мюнхенську конференцію та заяви Володимира Зеленського на Українському ланчі у Мюнхені.

Ірина Сєрова: Фактично Мюнхенська конференція — це явище «вікна Овертона». Міжнародну спільноту поступово готують до того, що Україна перестає бути суб’єктом, вона знову стає об’єктом чиєїсь міжнародної політики, тобто абсолютно пасивною стороною, навколо якої мають розвертати свої власні інтереси інші країни.

 

Російська інформаційна пропаганда фактично базується на цьому явищі «вікні Овертона». Вони зламали власне суспільство і зараз намагаються зробити повне перевертання контексту в українському суспільстві й міжнародній спільноті навколо української проблеми — це треба усвідомлювати.

 

Я бачу абсолютну непідготовленість президента Зеленського до міжнародної дипломатії. Кожне слово може бути використане проти того, хто це слово сказав, це треба усвідомлювати.

 

Андрій Єрмак буде активним інформаційним гравцем і носієм інформаційних меседжів для українського суспільства. На мій погляд, він буде брати на себе усі найнепопулярніші інформаційні меседжі від офісу президента. Те, що він абсолютно лояльний гравець в команді Зеленського — це очевидно, Єрмак не буде грати власну гру.

 

Ведуча, Тетяна Трощинська

 

Гостя студії — Ірина Сєрова, кандидатка юридичних наук, засновниця НГО «Нова політична генерація».
https://hromadske.radio/
admin
Немає коментарів

Залишити коментар