Угору

Звернення Ірини Сєрової

Шановні друзі!

На моїх чисельних лекціях дуже часто запитували -коли я започаткую власний освітній проект. Я завжди відповідала анонсами: чекайте.
І ось – дочекались!
Я із радістю хочу вам презентувати
New Political Generation.
Це нова NGO,де я є фундатором. І головним нашим партнери є Києво-Могилянська академія в особі Інституту громадянської освіти ім.Рябова та його керівниці – Ludmila Zubritska. Вчора ми уклали угоду про співпрацю. І зовсім скоро в середині листопада ми проведемо першу масштабну політичну ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ
«НОВА ПОЛІТИЧНА ГЕНЕРАЦІЯ УКРАЇНИ».

Участь 100 найкращих із всіх куточків України буде безкоштовною. Ми не збираємося на цьому заробляти,як роблять всі інші школи/академії.

Жодних політиків,партій, дуже «важливих» народних депутатів чи чиновників,які промовляють одне й те саме.
Тількі хардкор,тільки практична інфа від політологів, політтехнологів,консультантів іноземних та українських лідерів сусільної думки.

Про цю програму трохи згодом ми дамо більше інформації.

І якщо ви дійсно зацікавлені отримати ексклюзивні знання і прийняти участь в програмі -ОБОВ`ЯЗКОВО ПІДПИСУЙТЕСЬ на сторінку NPG!

Для чого ми це робимо. NPG не політичний проект,не грантовий,не бізнесовий,не партійний. Ми хочемо змінити якість політиків та виборців …знаннями. Я впевнена : саме доступ до ексклюзивних знань та обізнаність в політичних «джунглях» зможуть змінити зовсім скоро цю країну, і вивести нарешті в публічний простір дійсно НОВИХ ПОЛІТИКІВ із новим баченням, сенсом,підходом.Не штучних,не олігархічних ,не «відретушованих».

Підтримайте розповсюдженням інформації про NPG!

Це наша країна і нам її змінювати!

https://www.facebook.com/NPG2018/

admin
Немає коментарів

Залишити коментар