Угору

Нова освітня платформа New Political Generation пропонує інноваційні знання

Освітня платформа New Political Generation покликана надати необхідні професійні знання зі сфери політики тим, хто вже зараз намагається змінювати застарілий підхід до владних відносин. Унікальна безкоштовна програма «НОВА ПОЛІТИЧНА ГЕНЕРАЦІЯ УКРАЇНИ» відбулась 16-18 листопада 2018 року у Києві, в рамках якої було представлено ряд авторських академічних лекцій викладачів-теоретиків НаУКМА та фахових workshop’ів найбільш відомих політологів-практиків сучасної України.

 

Лектори (професура кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія» – Сергій Кисельов, Олександр Дем’янчук, Максим Яковлєв,   Людмила Зубрицька, Іван Гомза) та політологи-практики (Ірина Сєрова, Олексій Боровський, Тарас Семенюк, Петро Охотін, Микола Давидюк, Олександра Пікуза, Марина Семенова, Артем Побережник) обговорили з учасниками заходу найбільш гострі проблеми, які постають перед новими політичними лідерами: як розпочати політичну кар’єру; які ефективні стратегії в публічній сфері та політтехнології обрати; чому українському суспільству потрібні нові політики; як створити свою команду тощо. Також на заході було розглянуто актуальні теми з професійної сфери: запит на нові обличчя в політиці, сучасні ідеології, методи боротьби з популізмом та принципи блокчейн-демократії.

 

Яскравим моментом заходу стала презентація книг видавництва BookChef, які вже стали бестселерами: Ювал Ной Харарі «Homo Deus» та «21 урок для 21-го століття», Мойсес Наїм «Занепад влади». Презентував книжки перекладач – доктор політичних наук, професор кафедри політології НаУКМА Олександр Дем’янчук.

 

Ініціатором програми є ГО «NPG». Генеральні партнери заходу – ГО «Re:Старт» та юридична компанія «Imperium», освітні партнери  – Інститут громадянської освіти ім. С.Рябова НаУКМА та Школа політичної аналітики НаУКМА.  Інформаційними партнерами виступили «Кореспондент.net», «Деньги.ua», портали «Hab`s» та «Нова влада», ТРК «Рудана».

 

Засновниці NPG, Ірина Сєрова та Людмила Зубрицька, вбачають у програмі чудову можливість отримати нові інноваційні знання та підвищити кваліфікацію у політичній сфері: «Ми задоволені результатами першої освітньої програми. По-перше, отримали чудові відгуки від учасників, що мотивує продовжувати освітню діяльність у полі громадянської освіти. По-друге, нам вдалося продемонструвати високий науковий рівень та поділитися практичними знаннями з учасниками. Вдале поєднання теорії та практики стало запорукою успіху програми та її цікавості для аудиторії».

 

Наступний публічний лекторій NPG заплановано на грудень 2018 року. Присвячений він буде блокчейн-технологіям.

 

Детальніше на сайті проекту: http://newpg.com.ua.

 

 

admin
Немає коментарів

Залишити коментар